Do kiedy należy rozliczyć wyniki przeprowadzonej inwentaryzacjiW przypadku gdy rok kalendarzowy pokrywa się z obrotowym, inwentaryzację ostatecznie należy zakończyć do 15 stycznia roku następnego. Do kiedy natomiast trzeba rozliczyć wyniki inwentaryzacji?02 listopada 2009
Jak przygotować się do inwentaryzacji i zamknięcia ksiąg rachunkowychZamknięcie ksiąg rachunkowych wymaga sporządzenia przez jednostkę wiarygodnego sprawozdania finansowego, które rzetelnie odzwierciedli jej sytuację majątkową i finansową. W tym celu należy przeprowadzić inwentaryzację aktywów i pasywów. Ma ona za zadanie zweryfikowanie stanu majątku jednostki ujętego w księgach rachunkowych ze stanem faktycznym. W przypadku ujawnionych niedoborów i nadwyżek należy ustalić ich przyczynę i rozliczyć.Agnieszka Pokojska•02 listopada 2009
Jak wycenić nieruchomośćJak należy wycenić nieruchomość inwestycyjną na dzień bilansowy zgodnie ze znowelizowaną ustawą o rachunkowości?02 listopada 2009
Z ilu osób powinna składać się komisja inwentaryzacyjnaJak powołać w spółce komisję inwentaryzacyjną? Z ilu osób powinna się ona składać i jakie kwalifikacje powinny mieć te osoby?02 listopada 2009
Czy trzeba tworzyć rezerwy na świadczenia pracowniczeCzy wszystkie spółki mają obowiązek tworzenia rezerw, np. na nagrody jubileuszowe i na niewykorzystane urlopy pracownicze?Agnieszka Pokojska•26 października 2009
Kiedy zinwentaryzować należnościJeżeli potwierdzenie salda należności zostanie sporządzone na 30 września 2009 r., to czy zostanie zachowany termin inwentaryzacji według art. 26 ust. 1 pkt 2 ustawy o rachunkowości. Dopuszcza on rozpoczęcie inwentaryzacji w ciągu IV kwartału i zakończenie do 15 stycznia roku następnego.Agnieszka Pokojska•26 października 2009
Jak zapisać w księgach towary pozostałe po likwidacji działalnościDziałalność gospodarcza osoby fizycznej będzie likwidowana 30 listopada. Jeżeli wszystkie towary zostaną sprzedane, to inwentaryzacja na zakończenie będzie zero, a co jeśli coś zostanie. Jak to rozliczyć w księgach rachunkowych?Agnieszka Pokojska•26 października 2009
Przy rozliczaniu podatku odroczonego uwzględnia się wartość netto należnościWartość aktywów z tytułu podatku odroczonego w przypadku należności nieściągalnych oblicza się od ich wartości netto. W takiej wartości mogą zostać uznane w przyszłości za koszty uzyskania przychodów, ponieważ w tej części wcześniej stanowiły przychód podatkowy.Agnieszka Pokojska•26 października 2009
Jak zaksięgować nadwyżki towarówPodczas ostatniej inwentaryzacji wykazana została nadwyżka towaru i tylko nadwyżka towaru na sklepie. Jak to zaksięgować i co z VAT w tym zakresie.Agnieszka Pokojska•26 października 2009
Jak zinwentaryzować środki trwałeW tym roku będę robić pierwszą inwentaryzację środków trwałych w jednostce budżetowej. W inwentarzu będą przedmioty takie jak meble, krzesła itp. drobny sprzęt biurowy. Od czego mam zacząć? Jakie dokumenty przygotować? Czy to będzie inwentaryzacja tylko ilościowa czy też wartościowa?26 października 2009