Kalkulatory

wyjątkowo praktyczna pomoc dla księgowych i kadrowych dotyczące takich obszarów jak: czas pracy, delegacje, podatki, ubezpieczenia, odsetki, wynagrodzenia, zasiłki, urlopy i inne.

SPRAWDŹ »

Akty prawne

baza wszystkich obowiązujących ujednoliconych aktów prawnych z Dz.U. i M.P od 1918 r.

SPRAWDŹ »

Aktywne druki

ponad 2000 wzorów formularzy i dokumentów przydatnych w prowadzeniu każdej działalności gospodarczej oraz dla osób prywatnych. Dzięki przejrzystej nawigacji, ułożeniu tematycznemu i szybko znajdziesz odpowiedni formularz. Formularze posiadają aktywne pola, są przejrzyste i łatwe do wypełniania. Każdy formularz można po wypełnieniu zapisać na komputerze oraz wydrukować. Wszystkie obliczenia wykonują się automatycznie, co sprawia, że łatwo unikniesz błędów przy ich wypełnianiu.

SPRAWDŹ »

Wskaźniki i stawki

najdokładniejsze kalkulatory księgowe i kadrowe, które w prosty i przyjazny sposób pozwolą Ci obliczyć i sprawdzić wszystko co jest CI potrzebne w codziennej pracy. Pomogą Ci wyliczyć wynagrodzenia i koszty pracy, rozliczyć podróże służbowe w kraju i zagranicą, sprawdzić wysokość odsetek od zaległości podatkowych.

SPRAWDŹ »

Baza narzędzi i archiwum dla Prenumeratorów Dziennika Gazety Prawnej

Jeśli nie masz dostępu do bazy narzędzi i archiwum

Zarejestruj się teraz

W 2015 roku przygotowaliśmy dla prenumeratorów Dziennika Gazety Prawnej dostęp do archiwum oraz wyjątkowych narzędzi on‐line. Dziennik Gazeta Prawna to nie tylko bieżąca pomoc i źródło profesjonalnej i praktycznej informacji. To także możliwość wypełnienia aktualnych druków potrzebnych w codziennej pracy każdej firmy i instytucji publicznej. Zarejestruj się i korzystaj ze wszystkich przywilejów.