Kiedy zamknąć księgę przychodów i rozchodówProwadzący podatkową księgę przychodów i rozchodów z końcem roku mają obowiązek dokonania zamknięcia księgi.Krzysztof Koślicki Koślicki•22 grudnia 2009
Jak ująć opłatę skarbowąJak zaksięgować opłatę za zgłoszenie zbycia pojazdu w wysokości 17 zł wniesioną do urzędu miasta. Opłata została zapłacona z konta bankowego.21 grudnia 2009
W sprawozdaniu finansowym należy wykazać odpowiednią wartość kapitałuKapitał własny wykazuje się w zestawieniu zmian w kapitale własnym w wysokości określonej w umowie i wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego. Może więc nie odzwierciedlać rzeczywistej wartości tego kapitału.Agnieszka Pokojska•21 grudnia 2009
Według jakich cen wycenić niedobórEwidencja towarów w magazynie jest prowadzona według cen zakupu. Przy sprzedaży stosowana jest metoda FIFO. Według jakiego sposobu wycenić różnice inwentaryzacyjne?21 grudnia 2009
Uzupełnieniem rocznego raportu jest sprawozdanie z działalnościSprawozdanie z działalności obejmuje istotne informacje o stanie majątkowym i sytuacji finansowej. Musi być w nim zawarta ocena uzyskiwanych efektów oraz wskazanie czynników ryzyka i opis zagrożeń.Agnieszka Pokojska•14 grudnia 2009
Jak ująć sprzedaż aktywówJak w księgach rachunkowych ująć sprzedaż środka trwałego wcześniej objętego aktualizacją? Wartość aktualizacji jest zaksięgowana na kapitale z aktualizacji wyceny środków trwałych.14 grudnia 2009
Czy utworzyć odpis aktualizującyNasza firma prowadzi sprawę w sądzie przeciw dłużnikowi. Czy w księgach rachunkowych powinnam utworzyć odpis aktualizujący na należność?14 grudnia 2009
Czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinny badać swoje sprawozdaniaKiedy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zobowiązana do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego?08 grudnia 2009
Jak ewidencjonować zmianę oponNasza firma chce wymienić w służbowych samochodach opony letnie na zimowe. Jak zaksięgować usługę wymiany i zakup nowych opon?Agnieszka Pokojska•07 grudnia 2009
Czy zakup mebli do hotelu księgować w kosztyBudujemy hotel, nakłady księgujemy na środkach trwałych w budowie. Ostatnio dostaliśmy fakturę na wyposażenie do tego hotelu: kanapy i telewizory. Czy mogę to zaksięgować w koszty czy też na środki trwałe w budowie?Agnieszka Pokojska•07 grudnia 2009