e-Rewolucja w sprawdzaniu egzaminów gimnazjalnych
W 2015 r. nauczyciel będzie oceniał jedno zadanie zamiast całego testu. I to na ekranie własnego komputera
Egzaminator siedzi w domu. Na ekranie komputera wyświetla mu się jedno zadanie z rozwiązanego przez ucznia testu. Nauczyciel przyznaje mu punkty i wyświetla zadanie rozwiązane przez następnego zdającego - tak już od najbliższego egzaminu gimnazjalnego ma wyglądać sprawdzanie prac uczniów. Nowy system wdrażany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną ma wyeliminować różnice, jakie przy sprawdzaniu prac pojawiały się w ocenach egzaminatorów, i skrócić czas oceniania testów.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.