Czterech chętnych na dostawę superszybkich pociągów dla PKP Intercity. Jest jedno konsorcjum z polską firmą
W przetargu na dostawę do 55 pociągów dużych prędkości dla PKP Intercity zgłosiło się czterech oferentów. W postępowaniu walczy tylko jedna polska firma. Z walki o zlecenie zrezygnował Newag.
„Alstom, konsorcjum: Pesa – Hitachi, Siemens i Talgo te firmy złożyły wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez PKP Intercity” – poinformował prezes spółki Janusz Malinowski. W przetargu przewoźnik chce kupić 20 pociągów z możliwością rozszerzenia zamówienia o kolejne 35 pociągów. Mają one rozwijać prędkość przynajmniej 320 km/h. Postępowanie obejmuje też 30-letnie utrzymanie pociągów. Mamy zatem tylko jedno konsorcjum z polską firmą. Po podpisaniu w zeszłym tygodniu porozumienia bydgoska Pesa wystartuje w przetargu z japońskim Hitachi. Konsorcjum chce zaproponować Polsce skład ETR1000. Pojazdy takie jeżdżą w różnych krajach Europy, ale znane są głównie z obsługi szybkich połączeń Frecciarossa we Włoszech.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.