Wrocław: Zdążymy bez problemów
CYKL "DGP" - W ostatniej części naszego serialu o przygotowaniach miast gospodarzy Euro 2012 czas na Wrocław, który zaliczył najmniej wpadek. Miasto ma na koncie zerwanie umowy z wykonawcą stadionu, jednak teraz inwestycja jest już gotowa w niemal 90 proc.
Spośród wszystkich miast gospodarzy to właśnie we Wrocławiu urzędnicy są najbardziej optymistycznie nastawieni, jeżeli chodzi o przygotowania do piłkarskich mistrzostw Europy. Jak obiecywał kilka dni temu prezydent miasta Rafał Dutkiewicz, wbrew niepokojącym sygnałom z Poznania czy Warszawy, we Wrocławiu wszystkie inwestycje związane z turniejem zostaną zrealizowane na czas.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.