Putin na bitwie o Rosję
Bitwa o Rosję trwa. - Wygramy ją - wołał premier Władimir Putin na własnym wiecu przedwyborczym na moskiewskim stadionie Łużniki. W wiecu wzięło udział 130 tys. osób. - Nie pozwolimy, by ktokolwiek ingerował w nasze sprawy. Nie pozwolimy, by ktokolwiek narzucał nam swoją wolę, gdyż mamy własną - mówił najpewniej przyszły prezydent kraju. Według ostatnich sondaży Putin cieszy się 50-55-proc. poparciem Rosjan, co da mu zwycięstwo w pierwszej turze wyborów. Własne wiece zorganizowali wczoraj również kandydat komunistów Giennadij Ziuganow i kandydat nacjonalistów Władimir Żyrinowski. Obaj biorą udział w wyborach prezydenckich po raz piąty.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.