Rok zmarnowanych szans, czyli bez presji nie robimy
W ubiegłym tygodniu Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zajęło się gaszeniem kolejnego pożaru w przewozach drogowych. W roli strażaka wystąpił wiceminister Jerzy Szmit, który w przerwie rozmów z udziałem przewoźników i kierowców wyszedł nawijać makaron na uszy dziennikarzom. Mówił o wielkim problemie, przed jakim stanęła branża po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ryczałtów, kłopotach wynikających z konieczności stosowania płacy minimalnej różnych państw, potrzebie wypracowania nowych rozwiązań prawnych. Padł też konkret - zostanie powołany zespół.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.