Kiedy skończymy polskie drogi szybkiego ruchu [RAPORT SPECJALNY DGP]
Budowę szkieletu dróg szybkiego ruchu Polska powinna finiszować w latach 30., ale uzupełnianie sieci będzie trwać jeszcze wiele lat. Pewne jest, że wkrótce trzeba będzie mocno zwiększać wydatki na utrzymanie i remonty tras. W raporcie specjalnym analizujemy historię budowy autostrad i ekspresówek oraz plany rozwijania ich sieci w najbliższych latach.
W III RP w budowie dróg wykonaliśmy niebywały skok cywilizacyjny. Mało kto pamięta, że w 1990 r. mieliśmy tylko ok. 260 km autostrad, z czego połowa to były odcinki, które powstały jeszcze w czasach III Rzeszy. W PRL-u zbudowano tylko 127 km autostrad – to obecne odcinki A4 z Krakowa do Katowic, A2 z Konina do Wrześni i niedługi fragment A1 z Piotrkowa Tryb. do Tuszyna. Najdłuższą dwujezdniową trasą była tzw. gierkówka z Warszawy do Katowic, ale wtedy nie miała jeszcze bezkolizyjnych węzłów, które powstały dopiero w ostatnich dwóch dekadach.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.