Armia wypowiada wojnę żołnierzom żującym tabakę
Jeśli do pomieszczenia na terenie jednostki wejdzie żołnierz i oznajmi, że przeszkadza mu palenie tytoniu, to pozostali będą musieli się z tym powstrzymać do czasu opuszczenia przez niego obiektu. Brak sprzeciwu oznacza, że wojskowi będą mogli palić wszędzie
Kończy się bezkarne palenie tytoniu na terenie jednostek wojskowych i innych instytucji podległych Ministerstwu Obrony Narodowej. Jeśli w budynku nie będzie można wyodrębnić palarni, to używanie tytoniu będzie możliwe tylko na zewnątrz. Takie m.in. rozwiązania przewiduje projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków używania wyrobów tytoniowych na terenie obiektów oraz w środkach przewozu osób podlegających MON. Trafił do konsultacji społecznych.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.