Galerie zaskoczone drugim lockdownem
Właścicieli centrów handlowych zaskoczyło kolejne zamknięcie. Tymczasem sklepy liczyły się z tym scenariuszem
Jeszcze w połowie ubiegłego tygodnia przedstawiciele centrów handlowych słyszeli od przedstawicieli rządu, że są na szóstym miejscu w kolejce do wprowadzania ponownych restrykcji. W czwartek dowiedzieli się, że po świętach galerie mają zostać ponownie zamknięte, i to na trzy tygodnie. – Jesteśmy o tyle zaskoczeni, że – jak wynika z analiz – galerie handlowe nie są źródłem zakażeń ani dla klientów, ani pracowników. Wśród tych ostatnich koronawirusem zaraził się promil zatrudnionych – przekonuje Radosław Knap, dyrektor Polskiej Rady Centrów Handlowych.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.