Dziennik Gazeta Prawana logo

Na feriach straci cała branża

23 listopada 2020

W tym sezonie chcemy, żeby stoki, wyciągi narciarskie były dostępne przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego – zadeklarował wicepremier Jarosław Gowin po wczorajszych konsultacjach z branżą narciarską. Pierwotnie mówił o zamknięciu stoków w czasie ferii. Te zaś mają obowiązywać w całym kraju w jednym terminie – do 17 stycznia.

Na zapowiedzi szefa resortu gospodarki przedsiębiorcy zareagowali pozytywnie. – To daje szansę na klientów też w weekendy oraz na to, że zostaną zimą w Polsce, a nie wyjadą za granicę – mówią.

Pozostało 54% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.