Dziennik Gazeta Prawana logo

Azoty będą teraz same wozić swoje produkty

Cztery lata po połączeniu spółek chemicznych kończą się możliwości dalszych oszczędności po stronie kosztów

Grupa Azoty przejmie zarządzanie nad dwoma bocznicami kolejowymi zlokalizowanymi w Kędzierzynie i Puławach, dzięki czemu zaoszczędzi 8-9 mln rocznie. Dotychczas operatorami bocznic były spółki, w których większościowym udziałowcem jest CTL Logistic, jedna z czołowych krajowych grup transportowych specjalizująca się w przewozie artykułów chemicznych. Cała operacja zostanie przeprowadzona bez angażowania gotówki przez Azoty - udziały CTL zostaną wykupione z pieniędzy zgromadzonych w spółkach zarządzających bocznicami, a następnie umorzone. W ten sposób jedynym akcjonariuszem spółek CTL Chemkol i CTL Kolzap zostaną Azoty, dotychczas mniejszościowy udziałowiec. Od 1 stycznia bocznicami zlokalizowanymi przy zakładach produkcyjnych Azotów, przez które przechodzi rocznie 6,5 mln ton towarów, będzie zarządzał jeden podmiot - Azoty Koltar.

Pozostało 91% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.