Samorządowcy jak aktorzy. Jak co roku na najwyższym poziomie
Tegoroczne Perły Samorządu gościliśmy na deskach Teatru Kamienica. To był spektakl. Tak jak jest nim zarządzanie magistratem. Tylko tu widzem są mieszkańcy
Dla najlepszych samorządowców mieszkaniec to nie tylko widz, to przede wszystkim partner. I to bardzo wymagający. Dlatego tegoroczna, czwarta już z rzędu gala Pereł Samorządu nie obyła się bez niespodzianek. Zamysłem kapituły było, by żaden z nominowanych włodarzy ani samorząd nie wiedzieli, na którym miejscu podium się znajdą. Ponieważ przecieków nie było, publiczność reagowała spontanicznie, a zaskoczenie laureatów nie było udawane. Zanim jednak to nastąpiło, ciekawy panel dyskusyjny poprowadził nasz redakcyjny kolega Tomasz Żółciak. Eksperci i samorządowcy rozmawiali o budżetach samorządowych w kontekście rekompensaty utraconych wpływów.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.