Emeryci przeszkadzają Markowi Sawickiemu w pracy
Pracownicy resortu rolnictwa opowiadają, że z ministerstwa niemal rutynowo zwalniane są osoby, które zbliżają się do wieku emerytalnego lub już go osiągnęły. Zagrożeni zwolnieniem czują się też urzędnicy pracujący w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa.
- Niedługo skończę 60 lat, ale chciałabym dalej pracować. Obawiam się jednak, że mogą mnie zwolnić - martwi się pracownica Ministerstwa Rolnictwa. Nie bez powodu, bo za rządów ministra Marka Sawickiego do odejścia z pracy zmuszono kilka osób wieku emerytalnym. Część urzędników zostało zwolnionych.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.