Niepodległa, tradycja i gęsina
W Kujawsko-Pomorskiem 11 listopada to nie tylko tradycyjne, poważne i surowe obchody Narodowego Święta Niepodległości, ale także rodzinne pikniki niepodległości i uroczyste rodzinne obiady z gęsiną w roli głównej. Nowy obyczaj wypromowała marszałkowska administracja województwa, łącząc patriotyzm z prowadzoną z dużym rozmachem kampanią pod hasłem "gęsina na świętego Marcina", która trwa przez cały listopad.
- W tym roku prowadzimy ją już po raz siódmy. Zależało nam, by wypromować gęsinę jako znakomity surowiec do przyrządzania smacznych i zdrowych posiłków oraz przywrócić tradycję spożywania gęsiego mięsa "na świętego Marcina", czyli w dniu najważniejszego polskiego święta. Nasza kampania to sposób na wspólne świętowanie, na dobrą zabawę, na spędzenie czasu z rodzinami, z sąsiadami, z ludźmi którzy tak jak my chcą celebrować rocznicę odzyskania niepodległości radośnie i z dumą - podkreśla marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.