Prezydenci szykują się do walki
Rozwiązał się worek z kandydatami na prezydentów miast w wyborach samorządowych. Jak na razie najliczniejszą ich grupę zaprezentował SLD.
O urząd prezydenta Wrocławia powalczy Jacek Uczkiewicz, były wiceprezes NIK. W Łodzi będzie kandydować obecny wiceprezydent miasta Dariusz Joński. W Rzeszowie o reelekcję powalczy prezydent Tadeusz Ferenc. W Warszawie bez niespodzianek - Wojciech Olejniczak. Zmierzy się z prezydent stolicy Hanną Gronkiewicz-Waltz, którą do wyborów ponownie wystawi PO, oraz prawdopodobnie z Czesławem Bieleckim lub Jackiem Sasinem - to z tej dwójki ma wybrać kandydata PiS.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.