Obiecać nie grzech. Ale kto zapłaci
Dla rządu ulgi autostradowe dla wielodzietnych to efektowny prezent przedwyborczy. Spółki zarządzające drogami, jak zwykle, martwią się głównie o swoje przychody
Zapytaliśmy koncesjonariuszy, czy ulegną namowom ministra Kosiniaka-Kamysza i wprowadzą jakieś zniżki za przejazdy dla wielodzietnych rodzin. Autostrada Wielkopolska SA zarządzająca odcinkiem autostrady A2 od Konina do Świecka na razie nie składa wiążących deklaracji. - Doceniamy istotę i wagę prowadzonej strategii wspierania polskich rodzin. Stroną umowy koncesyjnej jest w przypadku naszego projektu minister infrastruktury i rozwoju. Z nim powinny być omawiane tego typu inicjatywy i ich konsekwencje - przekonuje Zofia Kwiatkowska, rzeczniczka spółki.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.