Nagroda tylko dla pracownika
STAN FAKTYCZNY - Pracownica od 1983 r. była zatrudniona w szkole. Następnie w lipcu 2000 r. założyła firmę sprzątającą i zapewniająca usługi portierskie. W sierpniu zawarła ze szkołą kontrakt, w ramach którego świadczyła obsługę porządkowo-dozorową. W listopada 2008 r. woźna zwróciła się do dyrektora szkoły o wypłatę nagrody jubileuszowej za 40 lat pracy. Ta nie została jej przyznana.
Pracownica wniosła sprawę do sądu I instancji, domagając się wypłaty nagrody jubileuszowej. Ten uznał, że działalność gospodarcza nie jest wliczana do stażu pracy w rozumieniu przepisów prawa pracy. Zgodnie z art. 2 k.p. pracownikiem jest osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę. Zdaniem sądu nie każda osoba pracująca w ogólnym, potocznym tego słowa znaczeniu, tzn. wykonująca jakąś działalność zwaną pracą (fizyczną czy umysłową), jest pracownikiem w znaczeniu prawnym.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.