Dziennik Gazeta Prawana logo

Biura też stracą na wspólnych feriach

Ośrodki narciarskie mają być czynne. Ale wszyscy chętni się nie zmieszczą
Ośrodki narciarskie mają być czynne. Ale wszyscy chętni się nie zmieszcząembuk-importer
23 listopada 2020

Kumulacja ferii w jednym terminie dla całej Polski jest nie na rękę nie tylko dla polskich hoteli i ośrodków narciarskich, ale też dla touroperatorów

Przed pandemią na zagraniczne w czasy z biurem podróży w sezonie zimowym decydowało się ok. 500–600 tys. osób. W tym roku touroperatorzy przygotowali ofertę okrojoną przynajmniej o 85 proc. Dzięki zapowiedziom dotyczącym szczepionki oraz rosnącej liczbie pozytywnych relacji od turystów powracających z zagranicznych wczasów liczyli, że zostanie ona rozbudowana. To miał być początek wielkiego odmrażania turystyki wyjazdowej.

Pozostało 91% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.