Warto wiedzieć
Marka DeLonghi przygotowała dla amatorów kawy wyjątkową ofertę promocyjną. Każdy klient, który do 31 marca 2011 r. zdecyduje się na zakup ekspresu Primadonna Avant ESAM6700, otrzyma dokument przedłużający okres gwarancji do trzech lat bądź do momentu przygotowania 9 tys. filiżanek kawy.
Przedłużenie gwarancji to jeszcze nie wszystko. Firma DeLonghi przygotowała także zestaw do kawy z limitowanej kolekcji marki Giannini. W skład upominkowego zestawu wchodzą cztery filiżanki ceramiczne do espresso, dwie szklanki do latte macchiato wraz z łyżeczkami i spodkami oraz cukiernica ze stali nierdzewnej wraz z łyżeczką.
Liczba zestawów upominkowych jest ograniczona. Więcej informacji o ekspresie Primadonna Avant i promocji noworocznej można znaleźć na stronie internetowej firmy.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.