Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo
Biznes

Najlepszy wybór

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Ekskluzywne torebki damskie Wojewodzic obalają pokutujący stereotyp, że polskie produkty są gorszej jakości, niż wyroby zachodnie. Mało tego - ta nowosądecka firma prowadzona przez małżeństwo Monikę i Włodzimierza Wojewodzic jest dziś doskonałym przykładem polskiej konkurencyjności wobec światowych produktów.

Torebki Wojewodzic od 1996 roku systematycznie i skutecznie zdobywają polski rynek, poprzez sieć dystrybucji 80 placówek, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ich producent zapowiada dalszą ekspansję, m.in. poprzez otwarcie własnych salonów firmowych. To będzie kolejny krok w kreowaniu mocnej marki i zwiększeniu jej konkurencyjności na dynamicznie rozwijających się rynkach.

-  Obecnie nasze działania, poza dalszymi inwestycjami w umacnianie wizerunku, skupiają się na intensywnym rozwoju sieci dystrybucji, nie tylko na terenie naszego kraju, ale także za granicą- np. na rynku amerykańskim - podkreśla Włodzimierz Wojewodzic, właściciel firmy. Dzięki przyjętej strategii zarządzania marką, na przestrzeni zaledwie kilkunastu lat, przedsiębiorstwo odnotowało ponad 40-krotny wzrost sprzedaży.

Sądecką markę Wojewodzic stanowi ponad 100 modeli torebek damskich, oferowanych w wielu wariantach kolorystycznych, produkowanych ze skór włoskich o najwyższych parametrach jakościowych. Potwierdzają to wysokie wyniki badań satysfakcji klientek, wśród których jest wiele znanych osobistości świata biznesu, polityki i mody. 

Każdego roku Wojewodzic wprowadza na rynek 2 kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Każda to około 30 nowych modeli torebek. Wśród nich znaleźć można zarówno eleganckie i funkcjonalne torebki dla aktywnych kobiet, jak i klasyczne i wygodne modele na co dzień oraz linie ekstrawaganckie i wieczorowe. - W najbliższych planach jest także wprowadzenie bardzo ekskluzywnej linii torebek Gold&Silver - zapowiada Włodzimierz Wojewodzic. - Kolekcję będzie  wyróżniać  nie tylko niecodzienny design, ale przede wszystkim bardzo wysoki standard jakościowy i dbałość o  detale. Oprócz bardzo oryginalnych - innych od tych, które oferujemy w kolekcjach podstawowych -  skór,  do produkcji zostaną użyte pozłacane i posrebrzane okucia, gwarantujące jeszcze większą wytrzymałość podczas użytkowania. Każdy produkt będzie posiadał eleganckie opakowanie oraz certyfikat z numerem seryjnym. Premiera kolekcji odbędzie się na przełomie listopada i grudnia tego roku. Jestem przekonany, że torebki zachwycą nawet najbardziej wymagające klientki - dodaje W. Wojewodzic.

Pomimo, że torebki mają stanowić w dalszym ciągu największy udział  w sprzedaży, firma zamierza  nadal poszerzać asortyment o kolejne wysokiej jakości wyroby galanteryjne.

@RY1@i02/2012/232/i02.2012.232.129.0010.101.jpg@RY2@

Magdalena Tułecka, Jacek Majewski

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.