Dziennik Gazeta Prawana logo

Poczta Polska zachęci pracowników do odejścia

28 września 2020

Jeszcze w tym roku w Poczcie Polskiej zostanie uruchomiony program dobrowolnych odejść. Informacje DGP na ten temat potwierdziła rzeczniczka prasowa spółki Justyna Siwek.

Program będzie skierowany do pracowników administracji oraz osób mających podwójne źródło dochodów – np. pobierających świadczenia emerytalne. Największy polski pracodawca nie poinformował jeszcze, jakie preferencyjne warunki rozwiązywania umów chce zaproponować odchodzącym i jaka jest planowana skala redukcji zatrudnienia. W najbliższym czasie działające w firmie związki zawodowe mają otrzymać regulamin i inne szczegóły programu.

Pozostało 93% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.