Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo
Prawo administracyjne

Czy beneficjentów pomocy wyłania się w drodze konkursu

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Jaki jest tryb udzielania wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013 na realizację usługi przyłączenia do sieci telekomunikacyjnej w celu dostarczenia usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na odcinku tzw. ostatniej mili?

Beneficjentów pomocy wyłania się w drodze konkursu, o którym podmiot udzielający pomocy informuje na swojej stronie internetowej. Wspomniana informacja określa:

rodzaj projektów podlegających wsparciu;

rodzaj podmiotów, które mogą się ubiegać o wsparcie;

kwotę środków przeznaczonych na wsparcie projektów;

poziom dofinansowania projektów, o którym mowa w odpowiednich przepisach ustawy z 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju;

maksymalną kwotę wsparcia projektu, o ile została ustalona;

kryteria wyboru projektów;

termin rozstrzygnięcia konkursu;

wzór wniosku o udzielenie wsparcia;

termin, miejsce i sposób składania wniosków o udzielenie wsparcia;

wzór umowy o udzielenie wsparcia;

informację o środkach odwoławczych przysługujących wnioskodawcy w ramach systemu realizacji programu operacyjnego.

Krzysztof Tomaszewski

ekspert "Dziennika Gazety Prawnej"

Rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji z 16 września 2010 r. w sprawie udzielania przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie pomocy finansowej na dostarczenie usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na odcinku ostatniej mili w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013 (Dz.U. nr 170, poz. 1147).

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.