O bezpłatnej pomocy prawnej mówi się od 10 lat. I tylko mówi
W przedszkolu, do którego chodzą moje dzieci, ustalono, że te starsze będą raz w miesiącu odwiedzać teatr. Wszyscy rodzice zgodnie orzekli, że to najwyższy czas, aby dzieci nauczyć obcować z wyższą sztuką. Jednak gdy przyszło co do czego, wyjście zostało odwołane, bo zbyt mało rodziców zapłaciło za bilety. Rozpoczęły się więc e-mailowe dyskusje o tym, w jaki sposób opiekunowie powinni być informowani o konieczności przyniesienia pieniędzy. Czy zamiast ogłoszenia na tablicy ogłoszeń powinno się też przykleić kartkę na drzwiach? A może pani powinna informować indywidualnie każdego z rodziców?
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.