Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo

Śpiewać każdy może. Marcin Najman z nową muzyczną odsłoną

Marcin Najman
Marcin NajmanShutterStock
17 października 2024

Aby nagrać piosenkę czy dawać koncerty, nie trzeba być profesjonalnym muzykiem. Jeśli jest się pięściarzem, piłkarzem albo politykiem, to wystarczy chcieć.

Na początku października do sieci trafiło nagranie awizowane jako Piosenka Cesarza. Po kliknięciu na YouTubie wyszło na jaw, że Cesarzem jest pięściarz i kick-bokser Marcin Najman, znany z udziału w galach mieszanych sztuk walki (MMA). Do tej pory media wypominały mu konflikty z prawem. Teraz przyjdzie im recenzować jego premierową piosenkę.

Produkcja nosi tytuł „Jest jak jest”. Melodyjny, funkowy kawałek stanowi tło dla kaznodziejskich przemyśleń znanego sportowca. „Życie nie czarne, nie białe”, „Na błędach lepiej cudzych niż swoich się forsować”, „Bój się Boga, nie bój się wroga” – melorecytuje Najman. Nakręcony w jego rodzinnej Częstochowie teledysk przedstawia idącego z gitarą przez miasto pięściarza. Ludzie podchodzą i robią sobie z nim zdjęcia.

Pozostało 94% treści
Możesz czytać nasze artykuły dzięki partnerowi PWC.
Załóż konto lub zaloguj się
i zyskaj dostęp na 14 dni za darmo.
Źródło: MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.