Bezpłatne leczenie dla każdego
Zniknie refundacja in vitro. Prawo do opieki zdrowotnej dostaną też ci, którzy nie płacą składek. A osoby po 75. roku życia - darmowe leki
Rządowy program in vitro zostanie zamieniony w program zdrowotny pomocy dla osób z problemem niepłodności. Ten pierwszy zostanie wygaszony w połowie 2016 r. To nowy plan, który ma być realizowany obok "mody na dziecko" i znajdzie się w projekcie Narodowego Programu Zdrowia. W jego ramach osobom borykającym się z niepłodnością mają być oferowane kompleksowe porady specjalistów, pogłębiona diagnostyka oraz konsultacje androloga. Być może powstaną specjalne placówki do tego przeznaczone.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.