Komisarz w Warszawie już tylko kwestią czasu
SAMORZĄD Sprawa reprywatyzacji może ostatecznie pogrążyć władze stolicy. Przedstawiciele PiS otwarcie już mówią o wprowadzeniu zarządu komisarycznego
Nie przedterminowe wybory, podział województwa mazowieckiego na Warszawę i resztę regionu czy nowelizacja ustawy o ustroju miasta stołecznego. To afera reprywatyzacyjna może się okazać gwoździem do trumny Hanny Gronkiewicz-Waltz i jej ekipy, a dla Prawa i Sprawiedliwości - sposobem na przejęcie władzy w mieście. O ile dotąd politycy partii Jarosława Kaczyńskiego dość wstrzemięźliwie wypowiadali się w kwestii wprowadzenia w mieście komisarza, o tyle teraz mówią o tym już zupełnie otwarcie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.