Saskie Zacisze będzie miało kanalizację
Do końca 2011 r. ma zostać zakończona budowa osiedla Saskie Zacisze. Do tej pory deweloper, spółka Diamentic Estate, ukończył większość z zaplanowanych 30 domów. Obecnie trwają prace nad przyłączeniem osiedla do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej.
To w przypadku domów wolno stojących w Wawrze ma szczególne znaczenie, gdyż tylko niewielki odsetek tego typu inwestycji ma dostęp do sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
Inwestycja powstaje niedaleko zjazdu z Trasy Siekierkowskiej, na działce między ulicami Narodową, Kadetów i Wałem Miedzeszyńskim. Klienci mogą wybierać spośród trzech typów projektów: domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 224 mkw. i w zabudowie bliźniaczej, do wyboru: 188 lub 224 mkw. powierzchni. Domy mają trzy kondygnacje naziemne i są wyposażone w garaże na dwa miejsca postojowe, znajdujące się częściowo w przyziemiu. Każdy z domów będzie też wyposażony w ogrzewanie podłogowe na parterze, dwufunkcyjny piec konwektorowy oraz funkcjonalną instalację umożliwiającą zamontowanie centralnego odkurzacza.
OPRAC. TSG
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu