Nauczyciele dostali stypendia
Piętnastu nauczycieli informatyki i matematyki z siedmiu szkół (m.in. Warszawy i Gdyni) najwyżej sklasyfikowanych pod względem osiągnięć w olimpiadach informatycznych w latach 2007 - 2010 odebrało wczoraj we Wrocławiu stypendia fundacji im. Jana Łukasiewicza. Wszyscy otrzymali stypendia w wysokości 2 tys. zł. Fundacja Centrum Rozwiązań Strategicznych im. Jana Łukasiewicza powstała pod koniec stycznia 2010 r. Jej głównym celem jest kreowanie, prowadzenie i wspieranie działań nakierowanych na wykorzystywanie kapitału intelektualnego na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.