MEN i związki chcą rozmawiać. Ale na różne tematy
Resort edukacji zamierza dyskutować m.in. o korepetycjach, opiece nad uczniami w czasie przerw świątecznych czy kształceniu nauczycieli. Związkowcy uważają, że to nie ma sensu, ale na spotkanie się stawią
MEN zaprosiło na czwartek przedstawicieli trzech central związkowych. Chce dyskutować o zmianach w prawie oświatowym. Tematy, którymi miałyby się zająć powołane w tym celu zespoły, to m.in. rola dyrektora szkoły, kształcenie przyszłych nauczycieli pod kątem potrzeb dzieci, opieka nad uczniami w czasie wolnym od nauki, a także placówki oświatowe wolne od przemocy.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.