Jak ustalić Podstawę zasiłku, gdy pracownik otrzymuje pensję zasadniczą i premię wypłacaną także za czas choroby
Pracownik jest zatrudniony w naszej firmie od 1 stycznia 2009 r. Była to jego pierwsza praca. Pensję ustalono w wysokości 800 zł plus 300 zł miesięcznej premii, wypłacanej bez pomniejszania za okresy choroby. Pracownik chorował w marcu, maju i wrześniu 2009 r. Otrzymał wynagrodzenie za czas choroby. Ostatnie zwolnienie pracownika od pracy z powodu choroby obejmowało okres od 21 grudnia 2009 r. do 8 stycznia 2010 r. Za wszystkie okresy choroby obliczyliśmy wynagrodzenie za czas choroby od kwoty 880,85 zł. Za niezdolność do pracy w grudniu nie ustaliliśmy podstawy ponownie, bo nastąpiła po przerwie krótszej niż trzy miesiące. Czy postąpiliśmy prawidłowo?
Na wstępie należy wyjaśnić, że podstawa wymiaru przyjęta do obliczenia wynagrodzenia za czas choroby w marcu, maju i wrześniu 2009 r. nie została ustalona prawidłowo.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.