Kujawska SM uruchomiła biuro obsługi
Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu daje przykład, jak spółdzielczość potrafi sobie radzić w warunkach rynkowych - i skutecznie przełamywać stereotypy. Spółdzielnia jako jedna z nielicznych w Polsce stworzyła niedawno nowe, profesjonalne centrum obsługi mieszkańców.
- W nowoczesnym wnętrzu mieszkańcy mają do dyspozycji stanowiska: działu członkowskiego, ds. czynszów, kasę i biuro podawcze - wylicza Jan Gapski, prezes zarządu Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu. - Skupiliśmy całą obsługę w jednym miejscu, niemal na zasadzie "jednego okienka". Nasze biura są zbudowane bez barier dla osób niepełnosprawnych. Postawiliśmy na przyjazne "wyjście" do naszych członków i lokatorów, co się świetnie sprawdza. Ale to tylko początek udogodnień. W ostatnich dniach uruchomiliśmy elektroniczne biuro obsługi mieszkańców, gdzie przez internet można skontrolować opłaty i czynsze. Ten element wprowadziły wciąż nieliczne spółdzielnie w kraju; a my po prostu chcemy być w czołówce. Od kilku miesięcy funkcjonuje też nasza nowa strona internetowa www.ksmino.pl, na której można sprawdzić wszelkie inwestycje spółdzielni łącznie ze sprawozdaniami finansowymi - wszystko na zasadzie absolutnej przejrzystości i dostępności.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.