TP interesuje się kupnem Aster
Największy operator telekomunikacyjny w Polsce chce wedrzeć się na rynek kablówek. Jest zainteresowany przejęciem Grupy Aster, ale niewykluczone także, że złoży ofertę udziałowcom Multimediów.
Prezes TP Maciej Witucki ujawnił wczoraj, kto jest na celowniku kierowanej przez niego spółki. To czwarty co do wielkości operator telewizji kablowej, Grupa Aster, posiadający 380 tys. klientów głównie w Warszawie i Krakowie. - Mamy możliwości finansowe, by zwiększać udziały w rynku poprzez przejęcia - powiedział wczoraj Maciej Witucki, ogłaszając wyniki spółki za II kwartał. Zostały one dobrze przyjęte przez analityków i przez rynek, jako że akcje spółki zdrożały o 1,9 proc. mimo spadków na giełdzie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.