Zawsze w pierwszym rzędzie
Rozmowa z Wiesławem Pacholskim, Prezesem Zarządu VauPe Sp. z o.o.
@RY1@i02/2012/042/i02.2012.042.127.007b.101.jpg@RY2@
Wiesław Pacholski, Prezes Zarządu VauPe Sp. z o.o.
- Gdy zaczynaliśmy w 1991 roku, na rynku brakowało produktów do archiwizacji. Dominowały zwykłe, papierowe materiały w odcieniach szarości, słabe jakościowo i wytrzymałościowo. Dlatego idea zagospodarowania tej części branży produktów biurowych okazała się strzałem w dziesiątkę! W tamtych czasach VauPe stanowiło synonim świetnej jakości i innowacyjności. Już po pięciu latach działalności mogliśmy poszczycić się tytułem "Dobry Wzór", przyznanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego za kolekcję teczek i segregatorów.
Byliśmy bezkonkurencyjni ponieważ jako pierwszy producent w kraju oferowaliśmy segregatory i teczki w szerokiej palecie barw oraz w twardej oprawie. Już wtedy wyznaczaliśmy trendy.
- Specjalizujemy się w produkcji segregatorów, pojemników i pudeł archiwizacyjnych oraz teczek do przenoszenia i przechowywania dokumentów. Stosujemy zaawansowane technologie, dzięki którym nasze produkty charakteryzują się szerokim spektrum kształtów i walorów użytkowych.
Obok wyrobów standardowych oferujemy także produkty ze spersonalizowanym nadrukiem, tworzone specjalnie dla indywidualnego klienta.
- Klienci cenią sobie przede wszystkim jakość tych produktów, trwałość, funkcjonalność oraz dopasowanie do ich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że niebagatelne znaczenie przy wyborze naszych produktów ma również wysoka rozpoznawalność marki VauPe i duże do niej zaufanie naszych klientów.
- To bardzo prestiżowe wyróżnienie potwierdzające najwyższą jakość naszych produktów. Na tak trudnym rynku artykułów biurowych, wysoka jakość jest jednym z narzędzi uzyskania przewagi konkurencyjnej. Uzyskanie tytułu JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO jest dla nas także potwierdzeniem słuszności prowadzonej polityki i strategii Zarządu firmy.
Naszą siłą zawsze byli pracownicy i w nich upatrujemy sukcesu przedsiębiorstwa. Wszystko, co osiągnęliśmy, zawdzięczamy skutecznemu zarządzaniu oraz zaufanej, wykwalifikowanej i kreatywnej kadrze.
- W planach mamy uzupełnienie palety produktowej o pozycje, które pasują do naszego obecnego portfolio. Poza tym chcemy promować najnowszą kolekcję teczek Kroko, która zdobyła ostatnio uznanie kapituły konkursu JAKOŚĆ ROKU. Jest to seria eleganckich teczek z oryginalną strukturą "skóry krokodyla". Wykorzystanie tego wzoru w produkcji stanowi wyraz zupełnie nowatorskiego podejścia do tworzenia materiałów archiwizacyjnych. Ponadto połączenie zewnętrznej okleiny ze strukturą "skóry krokodyla" z czarną, matową wyklejką daje niepowtarzalny efekt. W tym momencie teczka staje się już elementem designerskim, a nie tylko sposobem na przechowywanie dokumentów.
@RY1@i02/2012/042/i02.2012.042.127.007b.102.jpg@RY2@
@RY1@i02/2012/042/i02.2012.042.127.007b.103.jpg@RY2@
Monika Klimczyk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu