Abonament płacą prawie wszędzieOpłaty RTV musi w Polsce uiszczać prawie każdy, kto ma radio lub telewizor. Nie jest ważne, czy ogląda telewizję. Podobnie wygląda to w innych państwach.15 marca 2008
4fun Media idzie na giełdę4fun Media część z 25 mln zł, jakie chce zdobyć na Giełdzie, zainwestuje w segment komórkowy i telewizję internetową.Michał Fura•21 lutego 2008
Legia: liga nie tylko w Canal+Zaostrza się rywalizacja o prawa do transmisji Ekstraklasy. Legia, należąca do Grupy ITI, która posiada też platformę n, może zablokować kontrakt Canal+ i Telekomunikacji Polskiej na transmisje polskiej ligi.Michał Fura•05 lutego 2008