Łatwiej będzie realizować inwestycje w telekomunikacji
Ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych wprowadzi m.in. ułatwienia w realizacji inwestycji.
Sejm uchwalił 8 kwietnia 2010 r. ustawę o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Celem ustawy jest stworzenie ram prawnych umożliwiających zapewnienie powszechnego dostępu do telekomunikacji, ze szczególnym naciskiem na szerokopasmowy dostęp do internetu. W związku z tym ustawa zawiera kompleksowe rozwiązania sprzyjające ułatwieniu i usprawnieniu procesu inwestycyjnego w telekomunikacji oraz rozwojowi konkurencji na rynku telekomunikacyjnym. Zwrócono na to uwagę w informacji opublikowanej na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury. Wiele regulacji zawartych w ustawie poświęcono pobudzeniu i realizacji inwestycji telekomunikacyjnych na poziomie samorządów.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.