Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo
Prawnik

Zmiany w kancelariach i firmach

30 czerwca 2018
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

@RY1@i02/2012/236/i02.2012.236.07000030c.804.jpg@RY2@

Anna Atanasow

Do zespołu kancelarii PwC Legal dołączyła Anna Atanasow. Prawniczka specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym związanym z nieruchomościami. Pracowała w kilku renomowanych kancelariach przy różnorodnych projektach due diligence nieruchomości i spółek (M&A), uczestniczyła m.in. w analizie stanu prawnego nieruchomości zabudowanych obiektami zespołu elektrociepłowni węglowych, nieruchomości przeznaczonych na budowę farmy wiatrowej, a także umów najmu powierzchni komercyjnych w centrach handlowych. W PwC Legal zajmuje się także bieżącą obsługą podmiotów krajowych i zagranicznych ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

@RY1@i02/2012/236/i02.2012.236.07000030c.805.jpg@RY2@

Izabela Szymajda-Wojciechowska

Wiceprezesem Urzędu Lotnictwa Cywilnego została dr Izabela Szymajda-Wojciechowska. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2001 r. reprezentowała LOT w pracach komisji sejmowej nad ustawą - Prawo lotnicze. Była członkiem zespołu prawnego MTiGM, a później zespołu prawnego MI opracowującego projekty aktów wykonawczych do ustawy - Prawo lotnicze. Brała też udział w negocjacjach Polski ze Wspólnotą Europejską w sprawie umowy wielostronnej o ustanowieniu Wspólnego Europejskiego Obszaru Lotniczego. W 2007 r. została mianowana przez ministra sportu i turystyki na krajowego koordynatora ds. transportu lotniczego Euro 2012. Do 2011 r. była też ekspertem Parlamentu Europejskiego w zakresie zagadnień dot. umowy o transporcie lotniczym między USA oraz Wspólnotą Europejską i jej państwami członkowskimi.

@RY1@i02/2012/236/i02.2012.236.07000030c.806.jpg@RY2@

Marcin Paczewski

Zespół Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy powiększył się o mecenasa Marcina Paczewskiego, który specjalizuje się w prawie korporacyjnym, kontraktowym, antymonopolowym oraz konkurencji. Prawnik posiada również doświadczenie w kompleksowej obsłudze korporacyjnej krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych, a także w doradztwie przy projektach (w tym międzynarodowych) w zakresie podziału, łączenia oraz przekształceń spółek (fuzje i przejęcia). Reprezentował interesy klientów w postępowaniach administracyjnych przed prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz w postępowaniach sądowych przed sądem okręgowym oraz sądem apelacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w oddziałach renomowanych zagranicznych kancelarii prawnych.

PB

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.