Powiedzcie, jak to jest być salonem
Osiemnastego marca TVP Info nadało kolejny odcinek programu "Salon dziennikarski". Format klasyczny: zebrani w studiu komentatorzy rozmawiają o wydarzeniach tygodnia. Gospodarz - Michał Karnowski. Goście - Stanisław Janecki, Piotr Zaremba, Piotr Semka i ksiądz Henryk Zieliński. Niezaznajomionym wyjaśnijmy, że Karnowski to redaktor naczelny tygodnika "W Sieci", Zaremba jest jego zastępcą, a Janecki pracuje w tej gazecie jako komentator. Z kolei Semka (tak dla odmiany) reprezentuje inny prawicowy tygodnik "Do Rzeczy". Podobny poziom światopoglądowego pluralizmu charakteryzuje wszystkie odcinki tego programu (można je obejrzeć na internetowej stronie TVP). Prawica dyskutuje zażarcie z prawicą. I czasem dopuści do rozmowy kogoś z prawicy. Przykry to widok, ale dosyć reprezentatywny dla mediów publicznych w czasach dobrej zmiany.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.