Dziennik Gazeta Prawana logo

Podwyżki dla pracowników sanepidów i żłobków

3 lutego 2009

Do końca lutego można zgłaszać do resortu zdrowia uwagi do projektu nowelizacji rozporządzenia w sprawie zasad wynagradzania pracowników publicznych zakładów opieki zdrowotnej (ZOZ) działających w formie jednostek i zakładów budżetowych. Dotyczy ono przede wszystkim stacji sanitarno-epidemiologicznych i żłobków prowadzonych przez samorządy terytorialne. Projekt wprowadza zmiany w miesięcznych stawkach wynagrodzenia zasadniczego pracowników tych placówek (zaszeregowanych do jednej z 22 kategorii). Ich wynagrodzenie wzrośnie o 2 proc. w stosunku do jego wysokości w 2008 roku.

Pozostało 91% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.