Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo

Po english breakfast czas na nasze śniadanie

3 lipca 2018

Twaróg z nowalijkami, jajko kurki zielononóżki kuropatwianej na miękko z odrobiną kamiennej soli z Wieliczki, a do tego masełko ubite z mleka krowy polskiej nizinnej - takie przysmaki będą czekać na zagranicznych gości w trakcie Euro 2012 w niektórych polskich restauracjach.

Internauci wybrali pięć najlepszych propozycji polskiego śniadania. Można je znaleźć na profilu facebookowym "2012 Wszyscy jesteśmy gospodarzami" .

Anglicy mają english breakfast, Włosi lekkie śniadanie w stylu kontynentalnym, teraz my będziemy częstować turystów polish breakfast. Polskie śniadania to pomysł spółki PL.2012, która była organizatorem konkursu. Wziąć w nim udział mogły zarówno restauracje, jak i zwykli ludzie, którzy lubią dobrze zjeść.

Tomasz Żółciak

Patrycja Otto

dgp@infor.pl

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.