Czy warto mieć zwierzę?
Wiele osób ma w domu zwierzę lub chciałoby się jakimś zaopiekować, jednak nikt się nie zastanawia, co nasi pupile tak naprawdę nam dają, dlatego też chciałabym opowiedzieć o tym, dlaczego warto mieć zwierzaka
Pierwszym powodem jest to, że jest to nasz przyjaciel. Na przykład gdy mamy psa i jest nam przykro on zawsze postara się nas pocieszyć. Nie będziemy się nudzić, gdyż nasz pupil zawsze chętnie się z nami pobawi. Dzięki temu spędzimy też więcej czasu na świeżym powietrzu, zamiast przesiadywać całymi dniami w domu, przed komputerem. Psa zarówno jak i kota, co niektórych może zdziwić, możemy nauczyć wielu sztuczek. Jest to świetna forma zabawy dla nas i dla naszych zwierzaków. Udowodniono też, że bliski kontakt z psem poprawia nastrój, uspokaja i wycisza. Psy mają także duży wpływ na samotność. Posiadając pupila nie będziesz czuł się już sam. Codziennie po powrocie do domu twój pies przywita cię wesoło merdając ogonem.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.