Dziennik Gazeta Prawana logo

Wniosek o miliardy znów na hamulcu

20 grudnia 2022

Z wnioskiem o płatności z KPO poczekamy do przyszłego roku. Powodem jest falstart prac nad nową ustawą o SN i konsultacje w obozie rządzącym

Pierwszy wniosek o płatność w sprawie KPO wyślemy najwcześniej w połowie stycznia – wynika z informacji DGP. Do tego czasu PiS daje sobie czas na wypracowanie kompromisu w sprawie nowej ustawy o SN. – Moglibyśmy wysłać wniosek wcześniej, jednak jeśli nie są spełnione wszystkie kamienie milowe, Komisja może go odrzucić w całości – podkreśla nasz rozmówca i dodaje, że chodzi zarówno o nowelizację ustawy o SN, jak i o ustawę wiatrakową.

Pozostało 79% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.