Precz z minimalizmem, witaj mitomanio
Obaj kandydaci na prezydenta Polski obiecują przyspieszenie rozwoju gospodarczego i dogonienie najlepszych. Żaden natomiast nie przedstawia spójnej wizji wykraczającej poza cel kampanii, jakim jest zdobycie poparcia
Rafał Trzaskowski wielokrotnie przekonywał, że Polska stoi obecnie przed ogromną szansą dołączenia do Francji i Niemiec, a nawet zostania „centrum operacyjnym Europy”.
„Potrzebujemy swojego projektu lotu na Księżyc – to jest miara naszych aspiracji. I dzisiaj naszym lotem na Księżyc jest to, żeby przegonić najsilniejszych w Europie” – mówił prezydent Warszawy podczas Wielkiego Marszu Patriotów, który zwołał na ostatnią niedzielę przed wyborami. „Dość mikromanii. Ci, którzy są wyznawcami mikromanii i zwijania Polski, nie domkną systemu politycznego” – grzmiał tego samego dnia na własnym marszu Karol Nawrocki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.