Dostaliśmy demokratyczną nauczkę
Plebiscyt okazał się porażką. Ani partyjny, ani obywatelski, utonął w parlamentarnej kampanii wyborczej
Ponad 100 podmiotów zgłosiło się do prowadzenia kampanii referendalnej. Mimo to była ona słabo widoczna, prowadzona głównie w ramach bezpłatnych audycji w mediach publicznych. A i te często były emitowane w porach słabej oglądalności, w okolicach godz. 7 czy przed 15. Mniejsze organizacje próbowały docierać do Polaków bezpośrednio lub przez internet. Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (RO JOW) emitował spoty także w sieci, gdzie miały ponad milion odsłon.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.