Dziennik Gazeta Prawana logo

W mieszkalnictwie będzie, jak było, czyli Mieszkanie Plus i MdM

W mieszkalnictwie będzie, jak było, czyli Mieszkanie Plus i MdM
embuk-importer
6 października 2019

Największe partie planują po zwycięstwie w wyborach kontynuowanie swoich programów

PiS zapowiedział zintensyfikowanie prac w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego. Dzięki niemu do 2030 r. ma powstać ponad milion dodatkowych – czyli powyżej trendu budowy w poprzedzających kadencjach – mieszkań. Autorzy programu tłumaczą się też z niewielkich postępów programu Mieszkanie Plus – dotychczas oddano bądź buduje się nieco ponad 1,7 tys. lokali. PiS winę za ten stan zrzuca przede wszystkim na samorządy z wielkich miast.

Pozostało 92% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.