Rusza bitwa o e-myto
OPŁATY Dziś do Warszawy zjadą się potencjalni wykonawcy systemu. Rząd chce zrobić rozeznanie rynku, by jeszcze w tym kwartale rozpisać przetarg
Spotkanie określane jako seminarium technologiczne, które odbędzie się w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa (MIB), będzie zamknięte dla prasy. Osobom postronnym nieznana jest nawet lista uczestników. Resort pytany przez nas w ubiegłym tygodniu o listę firm, które wyraziły chęć udziału, zasłaniał się tym, że wciąż trwa weryfikacja chętnych. Udało się nam jednak nieoficjalnie poznać program spotkania. Pierwszy wniosek: zainteresowanie kontraktem zdaje się na tę chwilę mniejsze niż kilka lat temu, gdy system poboru opłat dopiero ruszał.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.