Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo

W drodze na szczyt, czyli zacznijmy od wykształcenia

Gala wręczenia stypendiów Our Future Foundation
Gala wręczenia stypendiów Our Future FoundationMateriały prasowe
5 lipca 2021

22 uczniów szkół średnich z całej Polski otrzymało stypendium Our Future Foundation, która wspiera młodych ludzi w dostaniu się na najlepsze światowe uczelnie. Laureaci zostali uhonorowani w czwartek podczas uroczystej gali w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Ponad 300 aplikacji, 40 finalistów i 22 zwycięzców – to liczby programu stypendialnego Our Future Foundation. Fundacja pomaga świeżo upieczonym absolwentom szkół średnich w dostaniu się na najlepsze uczelnie świata. Pod swoje skrzydła bierze najbardziej uzdolnionych i wspiera ich rozwój.

– Od kilku lat wspieramy utalentowanych młodych ludzi w dążeniu do spełnienia wymarzonej ścieżki edukacyjnej. Doceniamy ich ciężką pracę i pokładamy w nich wielką nadzieję na budowę jeszcze lepszej Polski – mówił Michał Mazur, prezes Our Future Foundation. – Oxford, Harvard, Stanford czy Cambridge, te wszystkie uczelnie są w zasięgu naszych stypendystów – wyliczał Mazur.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.