Negatywna ocena nie szkodzi nauczycielowi
Dyrektorzy placówek oświatowych nie przykładają większej wagi do oceny pracy nauczycieli. Żeby uniknąć problemów, najczęściej ich chwalą
Kontrola jakości pracy nauczycieli to fikcja. To nie tylko wina przepisów. W tym, że system nie działa, mają również udział dyrektorzy szkół, związki zawodowe i sami zainteresowani. Zarządzający placówkami oświatowymi, jeżeli już oceniają pracę pedagogów, to bardzo pobieżnie. Organizacje związkowe winią więc tych pierwszych, że system nie działa. Natomiast nauczyciele wiedzą, że i tak od każdej oceny mogą się odwołać i podważyć przed kuratorium.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.