Nikt nie uchyli się od obowiązku szkolnego
Oświata Nowy system informacji ma zawierać dane dotyczące poszczególnych uczniów. Będą one aktualizowane na bieżąco w ciągu kilku dni
Od 30 kwietnia obowiązują nowe regulacje dotyczące gromadzenia danych o uczniach i nauczycielach. System informacji oświatowej (SIO) funkcjonuje od 2005 r., ale proces gromadzenia tam danych trwa nawet kilka miesięcy. Wejście w życie nowych przepisów sprawi, że dane będą na bieżąco wprowadzone do systemu, a ich zgromadzenie nie zajmie więcej niż tydzień. Na to usprawnienie musimy jednak jeszcze poczekać, bo choć nowe regulacje już obowiązują, to zmodyfikowany system gromadzenia danych o uczniach i nauczycielach będzie aktywny dopiero od marca 2013 r.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.